single

Niech nieznane numery już Cię nie dręczą, sprawdź je

Co można zrobić, jeśli na twoim telefonie jest wiele połączeń z obcych Ci numerów? Znalazł się na to sposób, dzięki któremu pozbędziesz się tego problemu.

Każda ze stron internetowych, które działają w dostępnym dla wszystkich Internecie, jako wyszukiwarki numerów są do siebie bardzo podobne. Oczywiście mają one inny adres internetowy oraz inny wygląd. Posiadają one także tyle innych wspólnych cech, które sprawiają, że poznając schemat działania jednych z nich będziemy potrafili posługiwać się każdą inną wyszukiwarką. Najważniejszą cechą, która łączy te wszystkie wyszukiwarki to cel, w jakim zostały stworzone. Ich głównym celem jest pomoc w radzeniu sobie z połączeniami i wiadomościami tekstowymi. Skierowana jest ona do wszystkich internautów, którzy borykają się z częstymi ostatnio problemami dotyczącymi obcych numerów.

Jak korzystać z bazy numerów?

Jest to naprawdę mało skomplikowane działanie. Chodzi tutaj o to, żeby zacząć od tego jaki rodzaj wyszukiwarki wybrać. Jeśli już zdecydujemy się na jakąś konkretną stronę internetową trzeba po prostu ją otworzyć. Potem, w przeznaczonym do tego miejscu, cyfra po cyfrze musimy bardzo dokładnie wpisać cały numer, którego poszukujemy w danym momencie. Następnie wybrana przez nas wyszukiwarka przeprowadzi poszukiwania tego numeru. Na samym końcu zostanie przedstawione ci zestawienie pokazujące pakiet informacji o tym numerze, będą to na przykład: kategoria numeru, komentarz do niego oraz opinia.

Nieznane połączenia telefoniczne

Kto tworzy te bazy numerów? Czy my też możemy dodać coś od siebie?

To, że po wyszukaniu numeru widzimy o nim opinie i uwagi jest zasługą podobnych Tobie internautów którzy mieli jakieś doświadczenia, najczęściej złe z dzwoniącymi do nich osobami z obcych numerów. Nie są one weryfikowane, jednak jeśli abonent ma dużo negatywnych komentarzy to coś musi być na rzeczy. Może się też zdarzyć że właściciel numeru ma „czystą kartę”, jednak nawet wtedy warto zachować daleko idącą ostrożność. Jeśli odebraliśmy takie połączenie i okazało się być próbą wyłudzenia lub jakiegoś oszustwa, warto przestrzec innych dodając własną opinię. Na pewno inni użytkownicy tego portalu będą nam wdzięczni, gdy oszczędzą sobie nieprzyjemności.

Co dowiesz się z wyszukiwarek numerów?

Znajdziesz tam naprawdę wiele wartościowych dla ciebie informacji o numerach telefonów. Będzie tam chociażby kategoria do jakiej przypisano wcześniej ten numer, którego szukasz. Dowiesz się także ile razy był on wyszukiwany i kiedy ostatnio miało to miejsce. Będziesz mógł także przeczytać wiele komentarzy o tym numerze, co pokaże ci do kogo może on należeć.